Web Sitemiz Yenilendi

26 Ocak 2010 tarihinde açılan web sitemiz açılıştan 1 ay sonra yeni tasarımı ile siz değerli okuyucularının beğenisine sunuluyor.

1 ay gibi kısa sürede hızla gelişen web sitemizde, yeni editör arkadaşlar  aramıza katıldı. Üniversiteden hocalarımızın da tam desteğini alarak ilerlediğimiz projemiz, her geçen gün kendini yenilemeye ve geliştireye devam edecek.

Sitemizle ilgili her türlü öneri, düşünce ve fikirleri bizimle paylaşabilir, hatta bizle birlikte bu proje kapsamında çalışabilirsiniz.

Bahcebitkileri.org sitesinde her türlü tarımsal haber ve faliyeti bulabilir, meyve ve sebzeler hakkında bilgiler alabilir, kendi yorumlarınızı konularımıza ekleyebilirsiniz.

Akademisyenlermizin özenle hazırladığı sunumları, genç ziraatcıların araştırarak yazdıkları makaleleri de sitemizde bulabilmeniz mümkün.

Peki gelecekte neleri de göreceksiniz bu sitemizde… Burs olanakları, iş ilanları, stay yerleri de araştırılıp özenle yazılacak..

Akademisyenlerle yapacağımız röportajları da göreceksiniz yakın zamanda..

Labaratuvar çalışmaları, araziden görseller, dersler hakkında detaylı bilgilerde bulmanız mümkün olacak…

Kısacası ziraat ile ilgili her türlü haber, konu, makale, görsel, sunum, inceleme, araştırma ve projeleri bahcebitkileri.org sitesinde bulmanız mümkün olacak.

Şimdi de gelelim projemizin esas kısmına…

Bahcebitkileri.org ziraatcilerin buluşma noktası olacak ve ilerleyen aylarda tüm ülkemizi kapsayacak şekilde toplantılar, forumlar, konferanslar organize edebilcek boyuta gelebilecek. Her üniversiteden temsilciler seçilecek ve bir çok üniversiteye toplu gezi düzenlenecek, ziraat fakülteleri tanıtılacak, labaratuvarlar hakkında bilgiler paylaşılacak, ortak bilgi ve paylaşım merkezi olacak.. Ve daha neler neler…

Bu projelerimizde siz de yer almak isterseniz, bizle iletişime geçmeniz yeterli..

 

You may also like...

3 Responses

  1. Erhan EMEK dedi ki:

    Dünde Konuştuk Çok güzel bir düşünce bekir. İnşallah hep beraber kendi gelişimimiz ve diğer insanlara yardımcı olunabilme ilkesinde büyük işler başaracağız

  2. Hakan YAZAR dedi ki:

    Bu düşüncede insanlar var olduğu sürece bunu başaracağımıza emin olabilirsin Erhan. Biz yanlızca hayal etmiyoruz hayal ederken bir yandan da olanca gücümüzle çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.