Mersin’de İkamet Edecek Ziraat Mühendisi veya Tekniker Aranmaktadır

Ziraat teknikeri veya ziraat  mühendisi alınacaktır.

Yer:Mersin/Gülnar Şeyhömer Köyü

İrtibat: Ahmet Ali Sabır Telefon:05362824906

 

You may also like...

14 Responses

 1. şerife er dedi ki:

  slm ben 2010 organik tarım mezunuyum mersin gülnar da ikamet etmekteyim bu ilandaki işe başvurmak istiyorum ayrıntılsrını alabilirmiyim..

 2. zeynep SÖKÜN dedi ki:

  slm ben 2008 ç.ü seracılık bolumunden mezunum.ıs bavuruusnda bulunmak ıstıorum.Adana’da yasıyorum gdıs-gelıs yapabılırım herhangı bır sorun yasamam.daha onceden Tarsus’ta (Garden Kuala da) calısmıstım herhangı bır sıkıntı yasamadım.SIZDEN HABER BEKLIYORUM….

 3. Arkadaşlar ilan sahibi Ahmet Ali Sabır’a Telefon numarasından ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz: 05362824906

 4. murat dedi ki:

  merabalar ben kocali üniversitesi organik tarım bölümü okuyorum 2 sınıfım 1 ay sonra inş.mezun olcam mezun olduktan sonra hemen işe başlamak istiyorum bilgilerim taze iken.çok gayretli ve çok azimlyim.b sınıfı ehliyetim var mersinde ikametgah ediyorum 05445414681 eğer değerlendirmek isteerseniz görüşebilirizzz

 5. Fatma Yanbaz dedi ki:

  Merhaba ben Selçuk Üniversitesi Çumra myo Organik Tarım bölümünden organik tarım teknikeri olarak 1 ay sonra mezun olacağım , öncelikle stajer ve daha sonra uygun bulunduğu takdirde kalıcı olmak üzere çalışmak istiyorum.mersinde ikamet ediyorum tarımı seviyorum ve edineceğim mesleği severek yapacağıma inanıyorum.sizde bana bir şans verip değerleniriseniz sevinirim.

 6. ersin dedi ki:

  selamünaleyküm ben Selçuk üni. sarayönü MYO’LU 2010 organik tarım mezunuyum. ilandaki işe başvurmak istiyorum ayrıntısını alabilirmiyim…

 7. Aleykum selam Ersin Bey

  İlanda vermiş olduğumuz telefon numarasından ilan sahibine ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 8. murt dedi ki:

  iyii günler koceli üniversitesi organik tarım bölümnden yeni mezun oldum mersinde oturuyorumm iş arıyorumnm bu ilan hala devam ediyomu acaba ediyosa başvuru yapmak istiyorumm yardımcı olursanız sevinirimmm..

 9. Hatice Salma dedi ki:

  iyi günler ben Selçuk Üniverstesi Sarayönü Meslek yüksek okulu organik tarım bölümünden daha yweni mezun oldum AYDINCIKTA İKAMETGAH ediyorum ilanızdaki işe başvurmak istiyorum ..

 10. selda dedi ki:

  mrb ben harran üni. ziraat muh. bahce bitkileri bolumu mezunuyum Mersinde ikamet ediyorum ve bana uygun iş arıyorum

 11. pervin dedi ki:

  meraba ben mersin üniversitesi silifke myo organik tarım bölümünden yeni mezun oldum mersinde ikamet ediyorum iş arıyorom bana ayardımcı olrsanz sevinrim .

 12. emin dedi ki:

  Selamun aleykum mersin gülnarda kı vermiş oldugunuz ilan gecerliliğni koruyormu ? 2004 mugla unıversitesı tarımsal sulama mezunu olup ozel bir şirkette 5 yıldır çalımaktayım 542 636 0786

 13. sevil çetin dedi ki:

  slm ben selçuk universitesi çumra meslek yüksek okulu organik tarım 2012 yılı mezunuyum gülnarda ikametkah ediyorum.bu ılandaki işebasvurmak istiyorum ayrıntıları ögrene bilirmiyim.

 14. özlem YILDIZDAL dedi ki:

  Merhaba ben Abant İzzet Baysal Üniversitesi Süreyya Astarcı Meslek Yüksek Okulu 25.06.2012 mezunuyum.Aydın da yaşamaktayım ve şuanda yaklaşık 2 aydadırda Sarayköy – DENİZLİ de UFUK FİDE de çalışmaktayım.Ama ben sizin iş ilanınızı gördüm ve sizinle çalışmak istiyorum eğer sizin içinde uygunsa…(02563855237)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.