Bakanlığa Personel Alınacak

Bunlara Göz Atmak İster misiniz?

4 Responses

 1. TÜLİN ÇAKIR dedi ki:

  Yorumlarınızı şu şablona göre atarsanız daha rahat anlaşılabilir..

  İsim:TULİN ÇAKIR

  Nereden Kaç Yılında Mezun Oldunuz:SAMSUN 19 MAYIS ÜN.ZİRAAT FAK.GIDA BİLİMİ VE TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ’NDEN 1989 YILINDA MEZUN OLDUM

  Çalışabileceğiniz Alanlar:TURİZM SEKTÖRÜNDE OTELLERDE SORUMLU YÖNETİCİLİK,GIDA İMALATHANELERİNDE SORUMLU YÖNETİCİLİK,OFİS ÇALIŞANI,HALKLA İLİŞKİLER,SANAT EVLERİ,GALERİLERİ.

  Çalışabileceğiniz iller:SADECE MUĞLA -BODRUM

  (Varsa) İş tecrübeleriniz: 2007 OCAĞINDAN İTİBAREN BODRUM’DA 5 AYRI GIDA İMALATHANESİNDE(PASTANE,BÖREKÇİ,SÜT ÜRÜNLERİ GİBİ)SORUMLU YÖNETİCİLİK,5 YIL SİNOP BÖLGESİNDE SU ÜRÜNLERİ ŞOKLAMA VE İHRACATI YAPAN BİR TESİSTE SORUMLU YÖNETİCİLİK,ARALIKLI OLARAK DERS ÜCRETLİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ,ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASINA BAĞLI OLARAK KAMU BİLİRKİŞİLİĞİ,HEDİYELİK EŞYA DÜKKANI İŞLETMECİLİĞİ VE BODRUM’DA PART-TIME OLARAK RERAKENDE HEDİYELİK SATIŞ ELEMANLIĞI YAPTIM.

  Eklemek istedikleriniz:SU ÜRÜNLERİ İŞLEME TESİSİNDE,HACCP GIDA GÜVENLİK SİSTEMİ VE ISO 9001 KALİTE SİSTEM BELGESİ HAZIRLAMA ÇALIŞMALARINDA BULUNDUM VE BELGELERİ İŞLETTİM.AYRICA AB HİBE FONUNA BAĞLI OLARAK SAMSUN YAKAKENT BALIKÇI BARINAĞI PROJESİ KOORDİNATÖRLÜĞÜNÜ YAPTIM.SAMSUN YAKAKENT İLÇESİNDE 1997-2004 YILLARI ARASINDA TEMA VAKFI GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİNİ KURDUM VE YÜRÜTTÜM,AKTİF TANITIM,EĞİTİM,AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMALARINDA BULUNUP,TEŞEKKÜR BELGESİ ALDIM.İLÇE İLKÖĞRETİM OKULLARINDA SINIF ANNELİĞİ,OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI VB. SOSYAL FAALİYETLERDE BULUNDUM.ŞU AN BODRUM’DA İŞ ARIYORUM.EBRU SANATIYLA UĞRAŞIYORUM VE DERS VERİYORUM.AYRICA BODRUM BELEDİYESİ KLASİK TÜRK MÜZİĞİ KOROSUNA DEVAM EDİYORUM.
  AKTİF BİR SOSYAL YAŞAM DA SÜRDÜREBİLECEĞİM BİR İŞ BULMAK DİLEĞİYLE.

  İletişim adresleriniz: (Mail gerekli, telefon isteğe bağlı)

  tel no:0252 313 15 58
  gsm no:0536 387 95 06
  mail adresi:tulinerolcakir@hotmail.com

 2. gülay dedi ki:

  biz süt ürünleri bölümü için kadro açmayı bakanlık düşünüyor mu bizim durumumuz ne olacak

 3. ayşe dedi ki:

  ben gıda teknikeriyim bizim alımı ne zaman olacak artık beklemekten bıktık akp sesimizi duysun lütfen

 4. ercan dedi ki:

  ben organik tarım son sınıf ögrencisiyim .. her halde bu vee bunun gibi bölumleri devlet acarak.. para yeme derdinde.. eğer alım yoksa ne diye acıyorsunuz bu bölümleri ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.