ATAMA BEKLEYEN ZİRAAT MÜHENDİSLERİNİN SESİNİ DUYAN YOK…

2010 KPSS SINAVINA GİREN HER LİSANS MEZUNU ATAMALARIN BİR AN OLMASINI BEKLERKEN KOPYA İDDAALARIYLA BİRLİKTA BU BEKLEYİŞ BİRAZ DAHA UZADI…YENİLENEN SINAVIN ARKASINDAN ÖĞRETMEN KADROLARI ATAMALARINI TAMAMLAMAK ÜZERE; FAKAT SINAVI TEKRAR EDİLMEYEN LİSANS MEZUNLARININ BEKLEYİŞİ HALA SÜRMEKTE. BİR KISMI ŞANSLI ALIMLARI YAPILDI YA DA NE ZAMAN YAPILACAĞI HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ.

BİRDE ŞANSIZ OLAN BİR GRUP VAR:
TARIM BAKANLIĞINA BAĞLI ZİRAAT MÜHENDİSLERİ, GIDA MÜHENDİSLERİ, VETERİNERLER…BU GRUPA MALİYE BAKANLIĞINDAN KADRO YOK, TARIM BAKANLIĞINDAN ATAMA TARİHİ HAKKINDA HİÇ BİR AÇIKLAMA YOK, SÖZ VERİLDİĞİ GİBİ TAR-GEL PERSONELİ 10000′ E TAMAMLANACAK MI BİR BİLGİ YOK…ŞİMDİ ONLARIN GÖZÜ KULAĞI BAKANLIKTA, HERGÜN FARKLI KANANLAR ARAÇILIĞIYLA SESİNİ DUYURMAYA ÇALIŞIYORLAR…ONLAR HAYKIRIYOR; AMA KARŞI TARAFTAN BİR FISILDI BİLE YOK…

ONLAR ATAMA BEKLİYOR…DUYUN BİZİ DİYE BAĞIRIYORLAR…

You may also like...

4 Responses

 1. Hasan AYDIN dedi ki:

  Sevgili dostlarım, Antalya elmalıda ki fidanlığımızda çalışmak için iyi maaş iyi olanaklarla ingilizce bilen bir mühendisi mumla arıyoruz ama bulamıyoruz. Bende bu işe şaşıyorum ne dersiniz?

 2. mesut dedi ki:

  bu yıl ziraat mühendisleri alımıyla ilgili hiçbir bilgi yok mu? yoksa 202 yi mi bekleyeceğiz.bizler unutulduk yüzümüz hep eğik mi dolaşacağız.atamalar ne zaman bilmiyoruz demekten çok sıkıldık artık.

 3. kenan dedi ki:

  ya bu nasıl iştir..yıllardan sonra ziraat mühendislerine umut ışığı olan targel e neler olucak …sayın bakanımız söz verdiği gibi 10000 e tamamlayacak mı 2012 den önce..artı targel bitcek diyolar ne saçmalık bu ..bitmemeli 🙁

 4. kenan dedi ki:

  targelin zararı mı olduki 10000 kişi den sora bitcek dedikoları yayıldı..sayın bakanımız düşük birihtimal ki..bu yazılarımızı okuduysan ya da kulağına geldiyse ..lütfen söz verdiğiniz gibi 2012 den önce 10000 e tamamlayın .ve de bu son olmasın targelhem biz mühendislere hem çiftçilerimize hemde ülkemize faydası dokunan en iyi projedir…saygılarımla..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.